Министерство На Културата За Трета Поредна Година Участва В Програмата За Летни Студентски Стажове В Държавната Администрация

Министерство На Културата За Трета Поредна Година Участва В Програмата За Летни Студентски Стажове В Държавната Администрация


   Министерство на културата за трета поредна година участва в Програмата за летни студентски стажове в държавната администрация. Министерството предоставя възможност на студентите да кандидатстват за 12 стажантски позиции през 2014 година.

   Стажовете по програмата са едномесечни, неплатени, с възможност за гъвкаво работно време и ще се проведат в периода 1 юли – 30 септември 2014 г. В Програмата могат да участват всички студенти, които се обучават в страната или чужбина, без значение от степента, формата на обучението или курса.

   Студентите, които желаят да участват, могат да кандидатстват онлайн на портала на програмата http://staj.government.bg от 11 април до 11 май 2014 г.

   Подробна информация за условията на кандидатстване по програмата са публикувани на Портала за студентски стажове в държавната администрация в раздел Информация за програмата: http://staj.government.bg.



Водещи новини

Времето