Д-Р Петър Стоянович, Министър На Културата, Бе Първият Зрител На Силви Вартан Преди Старта На Концерта Ѝ В Ндк

Д-Р Петър Стоянович, Министър На Културата,  Бе Първият Зрител На  Силви Вартан  Преди Старта На Концерта Ѝ В Ндк


   „Хубаво е, че винаги се връщате у дома, госпожо Вартан” – с тези думи министърът на културата д-р Петър Стоянович поздрави Силви Вартан по време на репетицията ѝ за концерта в НДК.

   Минути преди началото на концерта министър Петър Стоянович поднесе букет градински лалета на именитата ни сънародничка и пожела да получи автограф в току-що издадената биографична книга „Дума по дума”. Силви Вартан не скри вълнението си от срещата с министъра на културата и благодари за вниманието.

                           



   „Щастлив съм да Ви приветствам с добре дошла на родна земя и да Ви уверя, че българските Ви почитатели с радост очакват да чуят Вашите красиви песни. Поздравявам Ви за всеотдайността, силата, енергията и любовта, които винаги съпътстват Вашите срещи у дома. Когато пеете химните за истинската любов и носталгия по родния край и близките, Вие носите вдъхновение и обич. Благодаря Ви, че докосвате сърцата на хиляди българи” – с тези думи министърът на културата д-р Петър Стоянович пожела успех на концерта ѝ тази вечер.

                                                                                                                         






Водещи новини

Времето