Информационна Кампания „Младежта В Движение” Гостува В София

Информационна Кампания „Младежта В Движение” Гостува В София


   „Младежта в движение” е инициатива на Европейската комисия, която цели да запознае младите хора с възможностите за образование, работа и обмен в Европа. Информационната кампания гостува в София от 13 до 15 май 2014 г., в Градската градина пред Народен театър „Иван Вазов”.
 
   Програма „Европа за гражданите”, по която Министерството на културата е координиращ орган, ще бъде представена на информационен щанд от екипа на Националния център за контакт. На същия щанд граждани и представители на различни организации и сдружения ще могат да се запознаят и с възможностите за финансиране на проекти по Програма „Творческа Европа”.
 
   Подробна програма на събитието можете да откриете тук: http://issuu.com/639224/docs/yom_programme  



Водещи новини

Времето