Министърът на културата Вежди Рашидов поздрави Поли Генова за успеха й на „Евровизия”, като й благодари за това, че е защитила по възможно най-безапелационен начин името и авторитета на Националното ни музикално училище „Любомир Пипков”.
Ето какво се казва в поздравлението на министър Рашидов до талантливата ни певица:
„Благодаря Ви, че с таланта си успяхте да увеличите чувството ни на гордост и защитихте по възможно най-безапелационен начин името и авторитета на Националното ни музикално училище „Любомир Пипков”. Вашето представяне на песенния конкурс „Евровизия” е не само най-доброто постижение до момента за страната ни на този престижен форум, но и вдъхновение, което обедини всички българи по света.
Продължавайте да бъдете все така положително заредена, за да може гласът на България да звучи ясно и разпознаваемо по световните сцени, а, надявам се, все по-често и с повече българска поезия в текстовете!”