Министерство на земеделието и храните не е раздавало бонуси на служителите си

Министерство на земеделието и храните не е раздавало бонуси на служителите си
Министерство на земеделието и храните не е изплащало бонуси или други допълнителни възнаграждения върху заплатите на служителите през 2012 г. Разпространената в медиите информация за това не отговаря на истината.

Водещи новини

Времето