Министър Станков присъства на честването на петата годишнина от създаването на Българския ветеринарен съюз

Министър Станков присъства на честването на петата годишнина от създаването на Българския ветеринарен съюз
Министър Станков присъства на честването на петата годишнина от създаването на Българския ветеринарен съюз


Министърът на земеделието и храните проф. Иван Станков бе почетен гост на честването на петата годишнина от създаването на Българския ветеринарен съюз, което се проведе в София. Министър Станков благодари за добре свършената работа на ветеринарите за здравеопазването на животните. „С общи усилия ще дадем своя принос за българското животновъдство и ще продължим да го развиваме, тъй като качественото отглеждане на животните е един от основните приоритети на Министерството на земеделието и храните”, каза още министър Станков.

 

 

Министър Станков връчи почетен плакет на министерството на председателя на БВС д-р Йордан Бойчев.

Водещи новини

Времето