Министър Станков и кметът на София Йорданка Фандъкова ще открият залесителния сезон

Министър Станков  и кметът на София Йорданка Фандъкова ще открият  залесителния сезон
Утре, 5 април 2013 г., министърът на земеделието и храните проф. Иван Станков и кметът на София Йорданка Фандъкова ще дадат началото на засаждането на дръвчета в общинските горски територии. Събитието ще се проведе от 12:30 часа в землището на кв. „Горна Баня”, район „Овча купел”.

 

Инициативата е част от провеждането на „Седмицата на гората 2013”.


Водещи новини

Времето