Зам.-министър Маринова участва в Общото събрание на Националното ловно-рибарско сдружение - „Съюз на ловците и риболовците в България”

Зам.-министър Маринова участва   в Общото събрание  на Националното ловно-рибарско сдружение - „Съюз на ловците и риболовците в България”
Заместник-министърът на земеделието и храните д-р инж. Валентина Маринова участва в Общото събрание на Националното ловно-рибарско сдружение – „Съюз на ловците и риболовците в България”. Тя изрази  готовността на Министерство на земеделието и храните  да работи в подкрепа на сектора, партньорство и диалог за постигане на креативни общи цели, целящи устойчивото развитие на ловния ни отрасъл. Зам.-министър Маринова  допълни, че страната ни се е доказала като ловна дестинация – традиционно силна и конкурентна.

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето