Зам.- министър Валентина Маринова ще открие ловния сезон

Зам.- министър Валентина Маринова ще открие ловния сезон
На 10 август 2013 г., събота, заместник-министърът на земеделието и храните д-р инж. Валентина Маринова ще открие ловния сезон в местността „Чука” на територията на „Държавно ловно стопанство- Витошко-Студена”. Провеждането на инструктажа преди  лова ще започне в 7:45 часа сутринта.