Министър Таня Андреева ще открие спешно приемно отделение в „Майчин дом”

Министър Таня Андреева ще открие спешно приемно отделение в „Майчин дом”

             Днес, 01 април, министър Андреева ще присъства на официалното откриване на ново Спешно приемно отделение в Университетска болница „Майчин дом”. 

            Отделението отговаря на всички медицински стандарти, разполага с противошокова зала, която при необходимост може да се ползва и като операционна. Средствата за изграждането му - в размер на 960 000 лева - са отпуснати от Министерство на здравеопазването, а инвестицията, която болницата прави, възлиза на 30 000 лв. 

            Събитието е с начален час 13, 00 часа.