Министър Андреева ще се срещне с УС на НСОРБ

Министър Андреева ще се срещне с УС на НСОРБ

        Днес, 11, 00 часа, в сградата на НСОРБ ще се проведе среща между министър Таня Андреева и Управителния съвет на Националното сдружение на общините в Р България.
 
        Ще бъдат обсъдени приоритетите на МЗ за 2014 г., както и възможностите за взаимодействие с местната власт.

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето