Уважаеми колеги,
Във връзка с постъпили запитвания Ви информираме:
На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица също беше изведено от Реанимация. Предния ден, 24 юни 2026 г., гругото пострадало момче на 12 години също беше изведено от Детската реанимация на университетската спешна болница.
Към момента и двете момчета са настанени в Детската травматология на “Пирогов”.