Напусна ни дългогодишният съдия в Гражданската колегия на Върховния касационен съд Ерик Василев. Загубихме изключително уважаван юрист с висок професионализъм, компетентност, морал и почтеност.
Ще остане завинаги в спомените ни като принципен, справедлив и посветен на правото колега, добър и благороден човек!
Изразяваме дълбокото си съпричастие към болката на неговите роднини и близки!
Нека е вечна паметта за него!