23 юни 2026 година
Съдийската колегия на Висшия съдебен съвет проведе периодично атестиране на Милен Михайлов – съдия в Софийския градски съд, на Мария Желязкова – съдия в Административен съд – София-област, и на Калина Филипова – съдия в Районен съд – Перник, като прие комплексна оценка „много добра“.