Конструктивна среща проведе днес в Министерството на финансите министърът на финансите Георги Клисурски с представители на работодателските и синдикалните организации, участващи във формата на Националния съвет за тристранно сътрудничество.
С принципната си убеденост, че тристранният диалог следва да продължи по актуалния дневен ред на обществото и съгласно приоритетите на страната ни в социално-икономическата сфера, министър Клисурски запозна присъстващите с основните задачи пред МФ в мандата на служебното правителство. Той беше категоричен, че Министерството на финансите ще продължи да е отворено за всички разумни предложения, за да се формират такива правителствени политики, в резултат на които да се възстанови усещането за нормалност и спокойствие в страната – както от страна на гражданите, така и от страна на бизнеса.