Министърът на финансите Георги Клисурски проведе работна среща с посланика на Обединеното кралство в България Н. Пр. Натаниел Копси. В разговорите участваха заместник-министър Методи Методиев и началникът на кабинета на министъра Гинка Машова-Станчева.
По време на срещата бяха обсъдени приоритетите на служебното правителство в областта на финансовата и данъчната политика, както и възможностите за засилване на търговските и икономическите отношения между двете страни.