Днес /16 май/ министърът на здравеопазването д-р Таня Андреева ще посети Варна. Във Варна д-р Андреева ще се срещне с Ръководството на УМБАЛ „Св. Марина“.
За 11:00 часа е предвидена пресконференция в зала „Владимир Иванов” в УМБАЛ „Св. Марина“. .
В събота /17 май/ министър Андреева ще участва в редовното заседание на Министерски съвет в Евксиноград.
На 16 и 17 Май министър таня андреева ще бъде на работно посещение във Варна