Днес беше изтеглен жребият за полуфиналите в турнира Sesame Купа на България. До този етап достигнаха Арда (Кърджали), Локомотив (Пловдив), Лудогорец и ЦСКА, които спечелиха своите четвъртфинални сблъсъци. Жребият беше пълен и всички участници бяха в една урна.
Така Арда ще се изправи срещу Локомотив (Пловдив), а Лудогорец ще срещне ЦСКА. Полуфиналите в турнира за Купата се играят в два мача с разменени домакинства.
Срещите от тази фаза са предвидени да се играят в началото на април.
Ето жребият за 1/2-финалите за Sesame Купа на България:
Арда (Кърджали) - Локомотив (Пловдив)
Лудогорец - ЦСКА
Победителят от първия полуфинал (Арда/Локо) ще бъде символичен домакин на финала на турнира.