България U19 се събра на подготвителен лагер в Сандански

България U19 се събра на подготвителен лагер в Сандански

Юношеският национален отбор на България до 19 години се събра на подготвителен лагер в Сандански. Селекционерът Атанас Рибарски повика група от 22 футболисти, които ще вземат участие в предстоящите контролни срещи срещу Северна Македония.

 

В рамките на лагера младите „лъвове“ ще изиграят два двубоя, съответно на 26 февруари от 13:00 ч. в Спортен център „Пандев“ в Струмица и на 28 февруари от 14:00 ч. в Петрич, на стадион „Цар Самуил“.

 

Контролите са част от подготовката на отбора за предстоящите официални квалификации и дават възможност на треньорския щаб да тества различни игрови варианти и състави.

 

Повикани футболисти:

 

Вратари:

Огнян Владимиров (Левски)    
Преслав Стоянов (Пирин Благоевград)            

 

Защитници:

Радослав Палазов (Локомотив Пловдив)    
Димитър Кичуков (Черно море)    
Емануил Няголов  (Черно море)    
Иво Мотев (Левски)    
Борислав Стоичков (Септември)     
Теодор Гюров (Септември)     
Даниел Кирилов (Марек)     
Алекс Тунчев (ЦСКА)     

 

Полузащитници:

Мартин Пейчев (Уест Хям)
Радостин Стоилов (Левски) 

Никола Генчев (Септември)    
Венислав Михайлов (Септември)    

Калоян Пулев (ЦСКА)    

Стефан Крумов (ЦСКА)   

Нападатели:

Рикардо Николов (Бенфика)    
Божидар Христов  (FC Rapperswill)    
Георги Ангелов  (Еспаньол)    
Димитър Мрънков (Локомотив Пловдив)

Емилиян Гогев (Славия)    
Кристиан Михайлов (Черно море)