Нормалното преминаване през ГКПП на българо-северномакедонската и българо-сръбската граници е възстановено съответно от 21:00 часа на 29.01.2026 г. и от 15:00 часа на 30.01.2026 г. Леки, товарни автомобили и автобуси преминават без ограничения.
Информацията е актуализирана в 17.30 ч на 30.01.2026 г.