По искане на прокуратурата съдът настани И.З. за задължително лечение в Център за психично здраве в гр. Бургас

По искане на прокуратурата съдът настани И.З. за задължително лечение в Център за психично здраве в гр. Бургас

Днес, 21.03.2024 г., по искане на прокуратурата състав на Софийски районен съд взе решение И.З. да бъде настанен за 3 месеца на задължително лечение в Центъра за психично здраве в гр. Бургас.

На заседанието днес беше приета тройна комплексна съдебно-психиатрична и психологична експертиза, която показва наличието на психическо заболяване на И.З., което дава основание съдът да го настани на задължително лечение - стационарна форма. Информирано съгласие за лечението му ще дава бащата на И.З.

Водещи новини

Времето