На 22 май, по повод Деня на Европа, в Литературен клуб „Перото“ – НДК, Консултативният съвет по политиките за младежта към кмета на Столична община проведе неформална среща с младите хора на София.
Целта на събитието е да събере на едно място младежи с идеи за развитието на столицата.
По време на инициативата, председателят на Съвета, г-жа Екатерина Йорданова запозна гостите с дейността на КСПМ за мандат 2022-2024. Представени бяха организираните от консултативния орган събития и кампании. В рамките на събитието бяха презентирани и активни програми на Столична община за финансиране на проекти с целева група – млади хора.
На разположение на присъстващите имаше настолни игри, а за доброто им настроение се погрижи DJ Мартен Роберто