Работни срещи по проект „Повишаване на професионализма в съдебната система“ по Норвежкия финансов механизъм 2014-2021 (НФМ 2014-2021) се провеждат в периода 26-29 април 2022 г.

Работни срещи по проект „Повишаване на професионализма в съдебната система“ по Норвежкия финансов механизъм 2014-2021 (НФМ 2014-2021) се провеждат в периода 26-29 април 2022 г.

28 април 2022 година

В четири последователни дни, в периода 26-29 април 2022 г., се провеждат работни срещи в гр. София в изпълнение на Дейност 1 „Мерки за осигуряване на по-добро функциониране на българската съдебна система във връзка с процедурите за назначаване, подбор и кариерно развитие на магистратите“ и Дейност 3 „Подобряване на прилагането на механизмите на възстановително правосъдие“ на проекта „Повишаване на професионализма в съдебната система“ по Норвежкия финансов механизъм 2014-2021 (НФМ 2014-2021). Партньор от държавата донор в изпълнението на проекта е Норвежката съдебна администрация.

 

Водещи новини

Времето