Двама мъже са задържани за извършена от тях хулиганска проява

Двама мъже са задържани за извършена от тях хулиганска проява

Днес към 13.15 часа в полицията е получен сигнал, че двама мъже заливат с червена боя надпис на оградата на посолството на Руската Федерация в София. При опит да предотврати действията им, е залят и служител на ГД“ЖСОБТ“- постови полицай на главния вход на сградата на посолството.

Към адреса незабавно са насочени екипи на Първо РУ, които на място установяват двама мъже на 51 и 55 години. След отказ да изпълнят полицейско разпореждане да се качат в служебния автомобил и по тяхно желание на двамата мъже са поставени белезници. 

На място е извършен оглед. За случая е уведомена Софийска районна прокуратура.


Водещи новини

Времето