Започна почистване на регулите на улиците и булевардите от наноси

Започна почистване на регулите на улиците и булевардите от наноси

 

Със затопляне на времето започна почистването на регулите на столичните булеварди от наноси, както и почистване на дъждоприемните шахти. 

Целта е улиците да бъдат почистени от праха и наносите, натрупани през зимния сезон, след което да бъдат  измити. 

През днешния ден, екипите работят по  булевардите „Андрей Ляпчев“, „ Марко Семов“,  „Цариградско шосе“ до входа на резиденция "Врана",  „Ботевградско шосе“ , „Рожен“, „Ломско шосе“ и други.

Дейността се извършват по  нареждане на кмета на София Фандъкова.