Със затопляне на времето започна почистването на регулите на столичните булеварди от наноси, както и почистване на дъждоприемните шахти.
Целта е улиците да бъдат почистени от праха и наносите, натрупани през зимния сезон, след което да бъдат измити.
През днешния ден, екипите работят по булевардите „Андрей Ляпчев“, „ Марко Семов“, „Цариградско шосе“ до входа на резиденция "Врана", „Ботевградско шосе“ , „Рожен“, „Ломско шосе“ и други.
Дейността се извършват по нареждане на кмета на София Фандъкова.
