Секретарят по отбраната на САЩ Лойд Дж. Остин пристига на посещение в нашата страна

Секретарят по отбраната на САЩ Лойд Дж. Остин пристига на посещение в нашата страна
Секретарят по отбраната на САЩ Лойд Дж. Остин пристига днес, 18 март, на двудневно работно посещение в нашата страна по покана на министъра на отбраната Драгомир Заков. Те ще обсъдят теми от интерес и за двете страни.

В рамките на визитата министърът на отбраната Драгомир Заков и секретарят по отбраната Лойд Дж. Остин ще проведат среща с военнослужещи от армиите на двете страни, които участват в съвместната българо-американска подготовка на учебен полигон „Ново село“.

На среща в Министерството на отбраната ще бъдат обсъдени перспективите за развитие на двустранното сътрудничество.

Уважаеми колеги,
Пресцентърът на Министерството на отбраната ще разпространи информация, снимки и видеокадри от срещите.