В истински спортен празник се превърна първата по рода си от много време насам ски вечер, организирана от спортен клуб "Адвокат". Тя стартира в 18.30 ч. на 10 март на писта „Витошко лале“ и в нея участваха адвокати от цялата страна. Благодарение на партньорите от "Витоша ски" и спонсорите на проявата, пистата беше специално подготвена и отворена за нощно каране.
Лично педседателят на Народното събрание Никола Минчев, който е и адвокат, уважи поканата и участва в спортния празник.
Вечерта беше под патронажа на председателя на Висшия адвокатски съвет д-р Ивайло Дерменджиев.
Настроението и ентусиазмът ни дават увереността, че тази форма на социално общуване в рамките на адвокатурата е изключително ценна. Затова и възнамеряваме да разширим подобни инициативи и да ги превърнем в спортна традиция, заяви Ивайло Дерменджиев.