Министър Бойко Рашков – с поздравление към служителките на МВР

Министър Бойко Рашков – с поздравление към служителките на МВР

 

Скъпи дами – служителки на МВР,

 

 

Честит 8 март!

 

Заслужавате признание не само на този ден. Вие сте разумното, красиво и усмихнато лице на традиционно възприемания като „мъжки“ свят на Министерството на вътрешните работи.

Убеден съм, че и занапред ще работите все така  съвестно и сърцато, за да решавате проблемите на хората и да защитите доверието на българското общество.

Бъдете щастливи! Пожелавам Ви смелост, за да мечтаете и дързост, за да осъществявате мечтите си! Здраве, благополучие, лични и професионални успехи за Вас и Вашите семейства!

 

 

 

Бойко Рашков,

министър на вътрешните работи


Изображения

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето