Столичната 172-ра детска градина в кв. "Надежда" организира по повод 1 март празнична инициатива. Малките възпитаници на детското заведение заедно със свои учители сложиша дрехи в бяло и червено за празника и направиха жива мартеница с форма на сърце.
Инициативата "Сърце за Баба Марта" учи децата, че освен да получават, трябва и да дават, сподели Лилия Петрова от детската градина.