Столична община ще вземе участие в международното туристическо изложение „Ваканция и СПА“

Столична община ще вземе участие в международното туристическо изложение „Ваканция и СПА“

Столична община ще участва със свой щанд в международното туристическо изложение  „Ваканция и СПА“ на 24 и 25 февруари в Интер Експо център. По време на изложението ще бъдат представени някои от най-новите туристически продукти за града. Гостите на събитието ще могат да се запознаят с градската винена карта на София, която вече е при любителите на качественото българско вино и да дегустират отбрана селекция вина. 

Ще бъдат представени и атрактивните туристически продукти STREET ART карта с разработени 20 локации, в които са представени 16 артисти на стрийт арт културата - български и чуждестранни  и карта  „Опознай птиците в София“, включваща пет маршрута. Обхванати са трите големи парка Южен, Западен, Борисова градина, в които са обособени 5 маршрута, както за любители, така и за изследователи и два по-малки парка Въртопо и Летище.

Представители на ОП „Туризъм“ ще вземат участие в различни мероприятия по време на изложението.