Министър Йорданова почете паметта на Васил Левски

Министър Йорданова почете паметта на Васил Левски

Министърът на правосъдието Надежда Йорданова, нейният заместник Борислав Ганчев и представители на Министерство на правосъдието поднесоха цветя на паметника на Апостола на Свободата Васил Левски. Така те изразиха своята почит към делото на Апостола днес, когато се навършват 148 години от трагичната му гибел.

Водещи новини

Времето