Министърът на правосъдието Надежда Йорданова, нейният заместник Борислав Ганчев и представители на Министерство на правосъдието поднесоха цветя на паметника на Апостола на Свободата Васил Левски. Така те изразиха своята почит към делото на Апостола днес, когато се навършват 148 години от трагичната му гибел.