Заместник-министър Велислава Петрова участва във възпоменателно отбелязване на годишнината от гибелта на Васил Левски

Заместник-министър Велислава Петрова участва във възпоменателно отбелязване на годишнината от гибелта на Васил Левски

Заместник-министърът на външните работи Велислава Петрова участва днес, 18 фервуари 2022 г., във възпоменателната церемония по повод 149-ата годишнина от гибелта на Васил Левски, която се проведе в град Карлово.

В рамките на събитието, заместник-министър Петрова поднесе цветя на паметника на Апостола на свободата в родния му град.

Възпоменателното отбелязване на годишнината се проведе под патронажа на председателя на Народното събрание Никола Минчев.

Водещи новини

Времето