Екипи на дирекция Аварийно помощ и превенция и фирмата, ангажирана с уличното осветление в района върнаха днес фенерите на площада при паметника на Васил Левски. Това каза Красимир Димитров, директор на АПП. Осветителните тела бяха свалени за поправка и почистване, тъй като част стъклата на канделабрите бяха счупени.