Радостин Василев встъпи в длъжност като министър на спорта

Радостин Василев встъпи в длъжност като министър на спорта

    На официална церемония Радостин Василев встъпи в длъжност като министър на спорта. Той пое поста от служебния министър Андрей Кузманов. 
    “В моя мандат като министър ще има нулева толерантност към корупцията и порочните практики. Те наистина ще останат в миналото. В мое лице Министерството на спорта ще бъде напълно прозрачна институция и тя ще отговаря абсолютно на изискванията както на партията, която ме е излъчила в коалиционния кабинет, така и на самия коалиционен кабинет. Моята идея е да градим, а не да разграждаме, но естествено ще имам засилени изисквания към структурите на министерството”, каза Радостин Василев. 
    Служебният министър на младежта и спорта Андрей Кузманов пожела успех на министър Василев. 
    “Нека г-н Василев да продължи това, което ние започнахме, а именно промяна, борба с корупцията и лошите практики”, заяви Кузманов.