УМБАЛСМ "Н.И. Пирогов" изпрати тази сутрин първите двама от пострадалите към родината им

УМБАЛСМ "Н.И. Пирогов" изпрати тази сутрин първите двама от пострадалите към родината им

Днес, 27.11.2021 г. бяха изписани две от пострадалите лица при инцидента на автомагистрала „Струма“. Д-р Анастасия Викторова от Клиника по изгаряне и пластична хирургия на УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“ предаде пациентите на медицински екипи от Република Северна Македония. Изписаните болни са стабилни и в добро общо състояние. Предвижда се да бъдат настанени за наблюдение в лечебни заведения в родината си.

Останалите 4 лица от пострадалите при същия инцидент са в добро общо състояние. Седмият пациент, който по-рано претърпя операция в Клиника по ортопедия и травматология, а по-късно и в Клиника по неврохирургия, е в стабилно състояние, без промяна от вчера.

Водещи новини

Времето