Движение по АМ "Струма" посока София в една лента

Движение по АМ "Струма" посока София в една лента

Възстановено е движението в една лента по АМ "Струма" на територията на ОДМВР-Перник в района на 32-я километър в посока към София.
В посока Дупница движението продължава да е през обходен маршру,т през Радомир.

Водещи новини

Времето