Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривени боеприпаси
На 11 ноември екипът с ръководител капитан Димитър Чернев извърши задачата по унищожаване на 30 броя артилерийски гръмчета и 4 броя амонит, които бяха транспортирани на УЦ „Добрич“.
Военнослужещите действаха на основание отправно искане на Главния секретар на МВР и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.