Акция на „Вътрешна сигурност“ и СДВР

Акция на „Вътрешна сигурност“ и СДВР

При съвместна  операция на дирекция  „Вътрешна сигурност“ в МВР и СДВР е задържан служител на отдел „Киберпрестъпност“ при ГДБОП. Акцията е по сигнал на Столичната дирекция на вътрешните работи. Установено е, че преди два дни мъжът е присъствал  на извършен  грабеж на  територията на 08 РУ в столицата. Той е подал заявление за напускане на системата на МВР преди  да бъде задържан. Всички материали по образуваното досъдебно производство са докладвани на прокуратурата, а мъжът е предаден  на следствените органи.

 


Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето