Андрей Райчев и Първан Симеонов бяха сред основните говорители във важна дискусия, посветена на ваксините. Двамата поощриха ваксинирането в страната и дадоха конкретни съвети за стимулиране на кампанията.
Събитието се проведе в сградата на Министерския съвет, а участие в него взеха министърът на здравеопазването Стойчо Кацаров, председателя на ваксинационния щаб Красимир Гигoв, проф. Мира Кожухарова, социолози, лекари, културни дейци и др.
Повече информация за събитието може да намерите в медиите.
Кога?
Отминало събитие: 5 ноември 2021, 00:00