Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в с. Долно Белево
Военнослужещите транспортираха и обезвредиха мината в района на Учебен център „Добрич” при спазване на всички мерки за безопасност. Ръководител на специализирания екип е капитан Слави Красев.
Военнослужещите действаха на основание отправено искане на главния секретар на МВР и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.