26 октомври 2021 година
Съдийската колегия на ВСС прие за сведение справка от съдилищата във връзка с разпространението на COVID-19 към 25.10.2021 г.
Според предоставените във ВСС данни носители на вируса са 19 магистрати и 105 съдебни служители, като 14 съдия и 39 служители са карантинирани.