До 16.00 ч. днес движението на АМ "Тракия" в посока София, при км 50, се осъществява в активната и аварийната ленти поради почистване на отводнителни шахти в средната разделителна ивица.
Ограничено е движението в изпреварваща лента. Трафикът се регулира с пътни знаци и светлинна сигнализация.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.