19 октомври 2021 година
Съдийската колегия на ВСС прие за сведение справка от съдилищата във връзка с разпространението на COVID-19 към 18.10.2021 г.
Според предоставените във ВСС данни носители на вируса са 13 магистрати и 67 съдебни служители, като 12 съдия и 43 служители са карантинирани.