Честит Празник На Българските Лекари!

Честит Празник На Българските Лекари!


  Днес е ден, в който отново благодарим на българските лекари за това, че във всеки един от останалите дни на годината са на първа линия в борбата за нашето здраве и живот! Вярваме, че за тях истински празник е тогава, когато пациентите осъзнават значението на думата превенция. Това ще означава, че всичките им усилия и положените свръхусилия по време на пандемията от COVID-19 не са били напразни.

 От сърце желаем на всички български медици мъдростта, търпението и издръжливостта на Свети Иван Рилски. Вярваме, че с негова помощ те ще продължат да бъдат за нас чудотворците и закрилниците, от които винаги ще се нуждаем. Желаем много здраве на тях и техните семейства! Вярваме, че мисията, която изпълняват, може да бъде успешна само ако всички ние като осъзнати граждани я подкрепим.

 Честит празник на всички, които със смелост и съпричастност към човешкото страдание изпълват смисъла на думата Лекар!





Времето