Заместник-министърът на правосъдието Мария Павлова поздрави студентите от випуск 2019 и випуск 2020 на Международната магистърска програма „Право на Европейския съюз“ на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.
Тя им пожела да не забравят мотивацията, поради която са завършили програмата, и да се реализират успешно в попрището, което са избрали.
На тържествена церемония вчера младите юристи получиха своите дипломи от заместник-ректора на университета проф. д-р Васил Маринов и декана на Юридическия факултет проф. д-р Даниел Вълчев.
Приветствия към студентите отправиха още ръководителят на програмата проф. д.ю.н. Атанас Семов и директорът на Френския институт в България Пиер Колио.