Министърът на регионалното развитие и благоустройството Виолета Комитова обсъди възможности за изпълнение на водоснабдителен обект в с. Георги Добрево, община Любимец, с Фахри Идриз – управител на „Меаца“ ЕООД и председател на КРИБ – Кърджали.
Проектът е за ремонт на част от вътрешната водопроводна мрежа на селото, която сега е изградена предимно от азбестоциментови тръби и загубите на вода по нея са големи. Изпълнението му ще позволи те да бъдат намалени.
Министър Комитова запозна г-н Идриз с възможностите за финансиране на обекта.