Вицепремиерът и министър на вътрешните работи Бойко Рашков проведе работна среща с д-р Хелмут Палдер

Вицепремиерът и министър на вътрешните работи Бойко Рашков проведе работна среща с д-р Хелмут Палдер

 

Работната среща на заместник министър-председателя по обществен ред и сигурност и министър на вътрешните работи Бойко Рашков с д-р Хелмут Палдер, дългогодишен ръководен служител в Министерството на правосъдието на германската федерална провинция Бавария, се състоя днес в сградата на вътрешното ведомство.
По време на разговора бяха обсъдени различни аспекти на сътрудничеството между България и Бавария, в т.ч. в областта на сигурността и вътрешните работи. Беше изразена увереност, че активният и ползотворен двустранен диалог ще продължи и в бъдеще.

 


Водещи новини

Времето