Пленумът на Висшия съдебен съвет упълномощи Представляващия Висшия съдебен съвет да отправи искане до министъра на регионалното развитие и благоустройството

Пленумът на Висшия съдебен съвет упълномощи Представляващия Висшия съдебен съвет да отправи искане до министъра на регионалното развитие и благоустройството

30 януари 2020 година

Пленумът на Висшия съдебен съвет упълномощи Представляващия Висшия съдебен съвет да отправи искане до министъра на регионалното развитие и благоустройството за започване на процедура по безвъзмездно предоставяне за управление на част от имот – публична държавна собственост, представляваща помещение №314, находящо се в сградата на адрес пл.“Света Неделя“ №6, ет. 3, на Висшия съдебен съвет, за нуждите на Върховен административен съд, по реда на Закона за държавната собственост и Правилника за прилагане на Закона за държавната собственост. В искането е необходимо да се посочи, предоставянето на помещението е обвързано с изпълнението на т. 4 от Решение №542/13.09.2019 г. на Министерски съвет.