Съдийската колегия на Висшия съдебен съвет повиши в по-горен ранг четирима съдии

Съдийската колегия на Висшия съдебен съвет повиши в по-горен ранг четирима съдии

18 февруари 2020 година

Съдийската колегия на Висшия съдебен повиши, на основание чл. 234 от ЗСВ двама съдии с ранг „съдия в АС“, на място в по-горен ранг „съдия

във ВКС и ВАС“ - Гергана Велчова Кирова - съдия в Софийския районен съд и Жанет Марчева Христова – съдия в Районен съд – Шумен, и повиши двама съдии с ранг „съдия в ОС“, на място в по-горен ранг „съдия в АС“ - Христо Николов Христов – съдия в Районен съд – Севлиево и Ивелина Христова Христова - Желева - съдия в Районен съд – Варна, считано от датата на вземане на решението.

Водещи новини

Времето