МВнР се включи в инициативата „Да изчистим България за един ден“

МВнР се включи в инициативата „Да изчистим България за един ден“

Министерство на външните работи се включи в инициативата „Да изчистим България за един ден“, инициирана от бТВ.

Заместник-министърът на външните работи Ангел Величков, служители на министерството и граждани участваха в пролетното почистването на Борисовата градина в столицата.

„Важно е да почистим днес, но е още по-важно да го запазим чисто през цялата година”, призова зам. – министър Величков.

Участието на служители на министерството в кампанията „Да изчистим България за един ден” е част от поредица „зелени” инициативи, с които МВнР отбеляза „Деня на Земята”.  

Водещи новини

Времето